Marta Mackiewicz

ŚPIEW


Marta Mackiewicz – pedagog wokalny, wokalistka, aktorka scen muzycznych.
Absolwentka wokalistyki jazzowej Akademii Muzycznej w Katowicach, rytmiki Akademii Muzycznej w Poznaniu oraz Studium Musicalowego Capitol we Wrocławiu. Aktualnie studiuje logopedię kliniczną na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu. 
Członkini zespołu KAGYUMA, zespołu wielokrotnie nagradzanego i wyróżnianego za swoją nietuzinkową twórczość (m.in. Nagroda ‘Warto” Gazety Wyborczej, pierwsza nagroda 20. Ogólnopolskiego Konkursu Wokalnego PAMIĘTAJMY O OSIECKIEJ, nagroda Trytona dla największej osobowości artystycznej 46. Festiwalu FAMA w Świnoujściu ). Z zespołem wydała dwie płyty – “KAGYUMA EP” i “Okularnice” z piosenkami Agnieszki Osieckiej oraz wystąpiła gościnnie na kilku płytach. 
Wokalistka w projekcie taneczno-akrobatycznym ‘Prometeusz 4K” w reż. Kamila Przybosia. 
Współpracowała z Teatrem Piosenki, Teatrem Muzycznym Capitol oraz Akademią Sztuk Teatralnych we Wrocławiu. 

Małgorzata Jaworska-Kaczmarek

ŚPIEW

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie zdjęcie.jpg
Małgorzata Jaworska-Kaczmarek
– absolwentka Akademii Muzycznej we Wrocławiu
– st.wykł. AST w Krakowie – filia we Wrocławiu – umuzykalnienie, interpretacja
piosenki, technika wokalna
– wieloletnie doświadczenie muzyczne, korepetytorskie, wokalne w pracy
z aktorami (współpraca z Teatrem Polskim, Wrocławskim Teatrem
Lalek, Teatrem Muzycznym Capitol, Teatrem Lalek w Opolu i
Wałbrzychu, wieloletnia współpraca ze Studiem Artystycznym Metro przy
Studio Buffo w Warszawie. )
– praca wokalno-teatralna z dziećmi i młodzieżą w Narodowym Forum Muzyki.

dr Magdalena Śniadecka-Skrzypek

ŚPIEW
Magdalena Śniadecka-Skrzypek – absolwentka Akademii Muzycznej im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu na wydziale instrumentalnym, jako muzyk klasyczny koncertowała z wieloma orkiestrami kameralnymi i symfonicznymi; m.in.z Sinfonią Varsovią odbyła tournee po Japonii pod kierunkiem Sir Yehudi Menuhina i po Niemczech pod kierunkiem Krzysztofa Pendereckiego. Jako wokalistka uczestniczyła w warsztatach jazzowych w Puławach, warsztatach wokalnych u Heike Mehring w Niemczech, brała udział w projekcie Marka Bałaty “Msza Kreolska”. Wspólpracowala z Big Bandami, jako muzyk sesyjny zasilała szeregi np. kwartetu wokalnego The Sound Office. Laureatka nagrody specjalnej za dźwięk (jako autorka fonosfery w spektaklu) w przedstawieniu “Utwór o Matce i Ojczyźnie” w reżyserii Jana Klaty. Kierownik muzyczny spektaklu “Jerry Springer Show the Opera”.  W Teatrze Muzycznym Capitol pracuje jako korepetytor wokalny.


Marta Raczak- Idczak

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie 3-2-682x1024.jpg
Marta Raczak-Idczak
Absolwentka Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Karola Szymanowskiego we Wrocławiu w klasie skrzypiec oraz Wydziału Kompozycji, Dyrygentury, Teorii Muzyki i Muzykoterapii Akademii Muzycznej im. K. Lipińskiego we Wrocławiu. Posiada kilkuletnie doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą w szkołach muzycznych I i II stopnia. Jako wokalistka realizuje swoją pasję przede wszystkich w zespołach wokalnych, a wśród nich Spirituals Singers Band (od 2014 – kierownik artystyczny), Polychord, Chór Synagogi pod Białym Bocianem. Wielokrotnie angażowana jako muzyk sesyjny do różnorodnych projektów płytowych. 

Emose Katarzyna Uhunmwangho

ŚPIEW
Emose Katarzyna Uhunmwangho – Ukończyła Wydział Wokalno-Aktorski w Akademii Muzycznej im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi.
Od 2009 roku związana z Teatrem Muzycznym Capitol.

Anna Malek

ŚPIEW, ZESPÓŁ WOKALNY
Anna Malek – absolwentka wokalistyki jazzowej, dziennikarstwa muzycznego oraz Studium Musicalowego Capitol. Śpiewa w zespołach coverowych inLove, Soul City, Opole Gospel Choir i pracuje nad autorskim materiałem na płytę.

Magdalena Zawartko

ŚPIEW
Magdalena Zawartko– 
absolwentka Akademii Muzycznej we Wrocławiu na Wydziale Wokalnym (specjalizacja wokalno-aktorska). Wykłada w rodzimej Akademii Muzycznejprowadząc zajęcia z emisji głosu i pracy nadplastyką ciała. Jest pomysłodawcą i współzałożycielką Młodzieżowej Akademii Musicalowej we Wrocławiu. Swoje umiejętności stale doskonali pod okiem pedagogów śpiewu i tańca w Londynie. Obecnie występuje w spektaklu akrobatyczno-muzycznym Prometeusz 4K w reżyserii Kamila Przybosia, w którym wciela się w mojrę Atropos. Jest współtwórcą projektu”Leć głosie” łączącego muzykę etniczną z jazzową improwizacją , który reprezentował Europejską Stolicę Kultury2016 w wielu krajach Europy i został uhonorowany Nagrodą Gazety Wyborczej WARTO 2016. Magdalena Zawartko współpracowała i nagrywała z czołowymi muzykami jazzowymi m.in. Billy Harper, Billy Hart, Leszek Możdżer, Dariusz Oleszkiewicz, Piotr Wojtasik.

Rafał Karasiewicz

ARANŻACJE, AKOMPANIAMENT
Rafał Karasiewicz – pianista, kompozytor i producent. Absolwent Akademii Muzycznej we Wrocławiu w klasie prof Grzegorza Kurzyńskiego i ad. dr hab. Pawła Zawadzkiego. Ma na swoim koncie współpracę z Teatrem Muzycznym Capitol, Teatrem Polskim we Wrocławiu a także z Leszkiem Możdżerem, Krzysztofem Herdzinem, Krzesimirem Dębskim, Piotrem Dziubkiem,  Orkiestrą Tomasza Szymusia, Krzysztofem Kiljańskim, Grażyną Łobaszewską, Piotrem Baronem. Prowadzi ożywioną działalność koncertową i pedagogiczną jako wykładowca we Wrocławskiej Szkole Jazzu i Muzyki Rozrywkowej oraz na Letnich Warsztatach Bluesowych w Puławach. Wziął udział w wielu nagraniach płytowych ( dyskografia licząca 12 pły) oraz w nagraniach programów radiowych i telewizyjnych. Koncertował w wielu krajach Europy (Niemcy, Francja, Włochy, Czechy, Słowacja, Ukraina ) oraz w USA. 

Tomasz Basel

ARANŻACJE, AKOMPANIAMENT
Tomasz Basel – muzyk, kompozytor, autor tekstów, producent muzyczny, realizator dźwięku; ukończył Wrocławską Szkołę Jazzu i Muzyki Rozrywkowej, Uczestniczył w warsztatach muzycznych w Pradze, Bolesławcu, Chodzieży, korzystając z wiedzy i doświadczenia takich muzyków jak m.in. Piotr Wojtasik, Piotr Dziubek, Martin Lehky, Fratisek Kop, Stefan Gąsieniec, Janusz Brych. Współpracował m.in. z: Sharp Quartet, Coffee Break, FreeWolni, Spisek, Teatr Dramatyczny w Wałbrzychu, Kabaret Klaps, Teatr na Ostrowie, Magdalena Krawczun, The Wellness Sound, Soul City, Opole Gospel Choir, Girls On Fire.