Wykładowcami w Studium są aktorzy, tancerze, muzycy, kompozytorzy  i wokaliści czynni zawodowo, znani ze scen teatralnych i filmu, mający na swym koncie wiele płyt i autorskich projektów co gwarantuje, że  są nie tylko teoretykami ale również mają bagaż własnych  doświadczeń scenicznych, które przekazują słuchaczom.

Studium Musicalowe Capitol jest wpisane do ewidencji szkół artystycznych w Ministerstwie Kultury i Dziedzictwa Narodowego  pod numerem 446/10/ 2006 co gwarantuje spełnienie wysokich norm jakości wymaganych przez Ministerstwo.


Piotr Dziubek

Dyrektor  Niepublicznego Policealnego Studium Musicalowego Capitol.
Piotr Dziubek – Kompozytor, aranżer, akordeonista i pianista, absolwent wrocławskiej Akademii Muzycznej (ukończył z wyróżnieniem klasę akordeonu), wieloletni wykładowca tej uczelni. Kompozytor muzyki do wielu spektakli teatralnych, m. in.:  Francesco, Lalka, Chłopi (Teatr Muzyczny w Gdyni), Balladyna, …np. Majakowski (Wrocławski Teatr Współczesny), Ferdydurke (Teatr im. Wojciecha Bogusławskiego w Kaliszu), Ziemia obiecana (Teatr im. Słowackiego w Krakowie) Operetka (Teatr Dramatyczny w Warszawie), Frankenstein, Idiota, Ja, Piotr Riviere…, Mistrz i Małgorzata (Teatr Muzyczny Capitol we Wrocławiu)….

Krzysztof Gliszczyński

Wicedyrektor  Niepublicznego Policealnego Studium Musicalowego Capitol.
Krzysztof Gliszczyński – ukończył z wyróżnieniem Szkołę Sztuk Pięknych Wydział Choreografii na Białorusi, gdzie otrzymał specjalizację – tancerza, pedagoga tańca i choreografa. W latach 1996 – 2002 pracował jako  tancerz i asystent choreografa w Teatrze Muzycznym w Gdyni. W tym czasie brał również udział w licznych produkcjach musicalowych m. in. w Londynie, Niemczech, Holandii, Szwajcarii. Od 2002r do 2008r kierownik baletu w Teatrze Muzycznym CAPITOL oraz Kierownik Szkoły Baletowej działającej przy teatrze. Od 2006 roku, czyli od początku istnienia, jest wykładowcą tańca klasycznego i współczesnego w Policealnym Studium Musicalowym CAPITOL.