Wykładowcami w Studium są aktorzy, tancerze, muzycy, kompozytorzy  i wokaliści czynni zawodowo, znani ze scen teatralnych i filmu, mający na swym koncie wiele płyt i autorskich projektów co gwarantuje, że  są nie tylko teoretykami ale również mają bagaż własnych  doświadczeń scenicznych, które przekazują słuchaczom.

Studium Musicalowe Capitol jest wpisane do ewidencji szkół artystycznych w Ministerstwie Kultury i Dziedzictwa Narodowego  pod numerem 446/10/ 2006 co gwarantuje spełnienie wysokich norm jakości wymaganych przez Ministerstwo.


Magdalena Śniadecka – Skrzypek

Dyrektor  Niepublicznego Policealnego Studium Musicalowego Capitol.
Dr Magdalena Śniadecka-Skrzypek – absolwentka Akademii Muzycznej im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu na wydziale instrumentalnym, jako muzyk klasyczny koncertowała z wieloma orkiestrami kameralnymi i symfonicznymi; m.in.z Sinfonią Varsovią odbyła tournee po Japonii pod kierunkiem Sir Yehudi Menuhina i po Niemczech pod kierunkiem Krzysztofa Pendereckiego. Jako wokalistka uczestniczyła w warsztatach jazzowych w Puławach, warsztatach wokalnych u Heike Mehring w Niemczech, brała udział w projekcie Marka Bałaty “Msza Kreolska”. Wspólpracowala z Big Bandami, jako muzyk sesyjny zasilała szeregi np. kwartetu wokalnego The Sound Office. Laureatka nagrody specjalnej za dźwięk (jako autorka fonosfery w spektaklu) w przedstawieniu “Utwór o Matce i Ojczyźnie” w reżyserii Jana Klaty. Kierownik muzyczny spektaklu “Jerry Springer Show the Opera”.  W Teatrze Muzycznym Capitol pracuje jako korepetytor wokalny.

Krzysztof Gliszczyński

Wicedyrektor  Niepublicznego Policealnego Studium Musicalowego Capitol.
Krzysztof Gliszczyński – ukończył z wyróżnieniem Szkołę Sztuk Pięknych Wydział Choreografii na Białorusi, gdzie otrzymał specjalizację – tancerza, pedagoga tańca i choreografa. W latach 1996 – 2002 pracował jako  tancerz i asystent choreografa w Teatrze Muzycznym w Gdyni. W tym czasie brał również udział w licznych produkcjach musicalowych m. in. w Londynie, Niemczech, Holandii, Szwajcarii. Od 2002r do 2008r kierownik baletu w Teatrze Muzycznym CAPITOL oraz Kierownik Szkoły Baletowej działającej przy teatrze. Od 2006 roku, czyli od początku istnienia, jest wykładowcą tańca klasycznego i współczesnego w Policealnym Studium Musicalowym CAPITOL.