Telefon: +48 505 189 983   
 
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

WITAMY NA STRONIE

NIEPUBLICZNEGO POLICEALNEGO STUDIUM MUSICALOWEGO CAPITOL

 wwwlukaszgawronskipl 175

 

Jesteśmy Szkołą kształcącą młodych, otwartych ludzi w kierunku aktor scen muzycznych, która przede wszystkim chce przygotować nową kadrę dla wrocławskiego Teatru Muzycznego Capitol, który jest naszym partnerem i pomysłodawcą Szkoły. Pragniemy aby nasi absolwenci mogli bez przeszkód rozwijać swoją karierę nie tylko na deskach teatrów muzycznych ale także dramatycznych i teatrów tańca. 

Skupiamy się przede wszystkim na nauczeniu rzemiosła i podstaw tak aby młodzi ludzie opuszczający Studium mogli także w pełni świadomie i samodzielnie kształtować swoją drogę artystyczną.

Uczą w Studium aktorzy, tancerze i wokaliści czynni zawodowo, zanani ze scen teatralnych i filmu, co gwarantuje, że wykładowcy są nie tylko teoretykami ale również mają bagaż swoich doświadczeń scenicznych, które przekazują słuchaczom.

Studium Musicalowe Capitol jest wpisane do ewidencji szkół artystycznych w Ministerstwie Kultury i Dziedzictwa Narodowego  pod numerem 446/10/ 2006 co gwarantuje spełnienie wysokich norm jakości wymaganych przez Ministerstwo.

Jeśli więc

  • czujesz, że masz zdolności aktorskie, wokalne i taneczne...
  • masz świadectwo ukończenia liceum i od 19 do 26 lat a swoją zawodową przyszłość chcesz związać ze sceną teatru muzycznego...

 

TO NASZA SZKOŁA JEST DLA CIEBIE 

Nauka w Studium jest płatna i kosztuje 2700 zł. za semestr
/płatne w trzech ratach - pierwsza rata płatna do pierwszego dnia rozpoczęcia każdego semestru na konto nr 46 1500 1155 1211 5005 8573 0000/

  

 Po ukończeniu naszej szkoły absolwenci:

  1. otrzymują dyplom z tytułem „aktor scen muzycznych” uprawniający do wykonywania zawodu,
  2. mają możliwość zdawania egzaminu państwowego!!! dla aktorów dramatu przed Państwową Komisją Egzaminacyjną Związku Aktorów Scen Polskich w Warszawie.

 

Niepubliczne Policealne Studium Musicalowe Capitol powstało z myślą o osobach, które mają predyspozycje aktorskie, wokalne i taneczne i swoją zawodową przyszłość chcą związać z pracą na scenie teatru muzycznego -przede wszystkim Teatru Muzycznego Capitol . Szkoła ma odpowiedzieć na ogromne zapotrzebowanie w tym zakresie ze strony młodzieży szukającej możliwości profesjonalnego przygotowania do realizacji swoich planów zawodowych. Dolny Śląsk a zwłaszcza Wrocław jest miejscem, gdzie utalentowana młodzież ma wiele okazji do prezentowania swoich talentów, ale niewiele możliwości zdobycia kwalifikacji, dających możliwość zawodowego związania się ze sceną muzyczną. Z drugiej strony teatr muzyczny potrzebuje bardzo wszechstronnie przygotowanych młodych artystów, którzy na równie wysokim poziomie śpiewają, tańczą i realizują zadania aktorskie. Współczesny repertuar teatru muzycznego, oraz coraz bardziej wymagająca publiczność nie pozwalają na zadowolenie się jednostronnie wykształconymi artystami

 
Powrót na górę

NASI PARTNERZY

Partnerem Szkoły jest Gmina Wrocław,
która dofinansowuje działalność Studium.

wroclawlogo


Partnerem Szkoły
jest Teatr Muzyczny Capitol

capitol


   Fundacja Teatru Muzycznego Capitol

fundacja

 

 

Top of Page